Πρόκληση δίχως όρια και παραλίγο οριστική διακοπή στην Μίκρα!

Και τα…ρέστα ζητούσε ο απίθανος διαιτητής του Άρης – Ορεστιάδα καθώς μετά τα προκλητικά του σφυρίγματα έφτασε στο σημείο να μιλήσει για διακοπή του παιχνιδιού κατόπιν υβριστικών συνθημάτων!

Με το σκορ στο 1-1 όσον αφορά τα σετ και 4-8 υπέρ της Ορεστιάδας ο διαιτητής της αναμέτρησης για άλλη μια φορά αποφάσισε να…πάρει ρόλο πρωταγωνιστή καθώς κατόπιν υβριστικών συνθημάτων από την εξέδρα κατέβηκε από την θέση του και διέκοψε τον αγώνα!

Απείλησε μάλιστα με οριστική διακοπή ενώ ζήτησε εκκένωση του γηπέδου με τους ψυχραιμότερους να παρεμβαίνουν και το παιχνίδι να συνεχίζεται κανονικά.

Αξίζει πάντως να σημειωθεί ότι παρόλα τα όσα συνέβησαν και τις δυο κόκκινες που δόθηκαν ο Άρης επικράτησε με 25-19 στο τρίτο σετ.

Ιάσονας Μίσχος

Όντας 14 ετών του δόθηκε η ευκαιρία να συνδυάσει την αγάπη του για τον Άρη και την δημοσιογραφία μέσω των "Α.Ν. 98.7" Πλέον Βρίσκεται στην οικογένεια του ''Yellow Radio FM 101.7'' από τις πρώτες στιγμές της δημιουργίας του...