Με γκολ του Παυλίδη η φιλική νίκη (0-1) του Άρη

Νίκη (0-1) για τον Άρη επί του ΝΠΣ Βόλου στον φιλικό αγώνα που διεξήχθει σήμερα στο γήπεδο της Νεάπολης

Ο Σάββας Παντελίδης διαμόρφωσε μια ενδεκάδα χωρίς αρκετούς από τους βασικούς παίκτες και έτσι δόθηκε η ευκαιρία σε όσους ποδοσφαιριστές μέτρησαν λίγα λεπτά με την φανέλα του Άρη αυτήν την σεζόν, να αποτελέσουν το βασικό σχήμα του αγώνα.

Ένα πολύ όμορφο παιχνίδι με πολλές ευκαιρίες που δημιούργησαν οι “κιτρινόμαυροι” και μια από αυτές βρήκε στόχο. Λόγος γίνεται, για το ωραίο πλασέ του Παυλίδη στο 40′ λεπτό έπειτα από εξαιρετική πάσα του Φετφατζίδη, το οποίο διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα (0-1)